Jak będzie wyglądać nowe Volvo V40?

Lut 21st, 2012 | Przez | Kategoria: Aktualności

Zapowiada się gorący okres dla branży motoryzacyjnej, a wszystko to z powodu zbliżających się targów samochodowych w Genewie. Tym razem sympatyków motoryzacji zaskoczyło Volvo, ujawniając kolejny teaser prezentujący model V40, co zbiegło się z publikacją zdjęć na którym widać V40 w pełnej krasie.

Wspomniany przez nas teaser jest następstwem zdjęcia, na którym widnieje nowe Volvo V40, tyle że… pod białym przykryciem. Dla dociekliwych pozostało więc poszukiwać „smaczków” w zarysie i budowie auta, wciąż jednak było to za mało informacji.

Zdaje się więc, że Volvo chce pozostawić w tajemnicy wygląd nowego Volvo, co zostało udaremnione przez tajemniczych sprawców, którzy umieszczają w Internecie liczne zdjęcia szpiegowskie i ostatnio znaleziony przeciek.

Widoczne na naszym blogu zdjęcie V40, wydostało się do sieci poprzez francuski magazyn L’Automobile. Na fotografii dostrzec możemy całą boczną i tylną linię pojazdu wraz ze zderzakiem, reflektorami i tylnym spoilerem.

Pierwsza, oficjalna prezentacja Volvo V40 będzie miała miejsce na genewski salonie samochodowym, który odbędzie się w marcu tego roku. Planowana sprzedaż V40 ma zacząć się już latem, a cena ma oscylować od 26 000 euro wzwyż. Jesteśmy ciekawi rozwoju sytuacji i oczywiście na bieżąco będziemy Was o tym informować.

Tagi: , ,

Skomentuj