Volvo V40 – sprawdź promocje

Lip 16th, 2012 | Przez | Kategoria: Aktualności

Jak już wspominaliśmy, od pewnego czasu w polskich salonach można kupić nowe Volvo V40. Najpopularniejszy model szwedzkiego producenta można zakupić już od 86 900 zł, a w ramach promocji istnieje możliwość kupienie ubezpieczenia po preferencyjnych cenach. Pakiet OC, AC i NNW w PZU kosztuje 2,5% wartości samochodu, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Przykładowo, Volvo V40 D3 Kinetic kosztuje 102 800 zł, a więc za ubezpieczenie tego modelu będziemy musieli zapłacić 2 570 zł za rok. Tego typu oferty są bardzo korzystne szczególnie dla osób, które nie wyrobiły sobie u żadnego ubezpieczyciela zniżek – musiałyby zapłacić niemal 50% więcej.

Promocja obowiązuje dla wszystkich klientów, niezależnie od okresu bezszkodowej jazdy, czy też regionu, w którym mieszkają. Jedynymi osobami, które są wyłączone ze specjalnej stawki to osoby poniżej 26. roku życia i klienci korporacyjni.

Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska stwierdził: „Bardzo się cieszymy, że udało nam się wynegocjować atrakcyjne warunki ubezpieczenia nowego Volvo V40 dla wszystkich potencjalnych klientów. Ta specjalna oferta to zasługa wielu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa znajdujących się na wyposażeniu tego auta. To jedno z najbezpieczniejszych samochodów w segmencie”.

Po szersze informacje zapraszamy na oficjalną stronę Volvo lub do każdego autoryzowanego salonu samochodowego Volvo w Polsce. V40 to model produkowany od maja 2012 w belgijskiej fabryce w Ghent. Pierwsze zamówienia już wpłynęły do siedziby polskiego oddziału, a klienci mogą spodziewać się pierwszych egzemplarzy w lipcu b.r.

Tagi: , , ,

Skomentuj