Zimowe, serwisowe promocje Volvo

Paź 24th, 2011 | Przez | Kategoria: Aktualności

Chyba każdy z nas, kierowców, zaczyna powoli odczuwać skutki zbliżającej się zimy. W nocy temperatura często spada poniżej zera, a drogi stają się śliskie. Znając specyfikę zimy w Polsce, kierownictwo Volvo postanowiło wyjść naprzeciw swoim klientom. Chodzi konkretnie o atrakcyjne zniżki i rabaty związane ze wszelkimi czynnościami serwisowymi w ASO, które związane są z przygotowaniem auta do zimy.

Do 28 października główna promocja to usługa diagnostyczna, mająca na celu sprawdzenie pojazdu przed zimą. Koszt tego typu usługi to 50 zł brutto, natomiast zostanie on wliczony w cenę naprawy auta i/lub ewentualnego zakupu części zamiennych. Jeśli samochód jest w 100% sprawny, zabieg będzie całkowicie bezpłatny. Poza tym, dla wszystkich klientów oferowane są atrakcyjne rabaty: 20 proc. zniżki na usługę oraz 10 % rabatu na części zamienne.

Volvo nie zapomniało też o innych użytkownikach, zwłaszcza o właścicielach co najmniej 2-letnich samochodów szwedzkiej marki z napędem na obie osie, czyli XC90, XC70, XC60, V70 i S80. Tego typu użytkownicy będą mogli skorzystać z 40% upustu na części i usługę serwisową. Akcja promocyjna potrwa do końca listopada.

Więcej informacji o akcjach serwisowych można uzyskać dzwoniąc na infolinię Volvo 0 801 1 VOLVO (0 801 1 86586), z telefonu komórkowego 0 502 2 VOLVO (0502 2 86586) lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim Autoryzowanym Serwisem Volvo.

Tagi: , ,

Skomentuj