Znamy wygląd nowego Volvo S90

Nowe Volvo S90 ma trafić do sprzedaży najprawdopodobniej już w przyszłym roku. Na długi czas przed premierą samochodu, do Internetu trafiły zdjęcia przedstawiające jego sylwetkę.

volvo-s90Za wyciek zdjęć nowego Volvo S90 odpowiedzialni są Chińczycy. Model S90 na zdjęciach przedstawiony jest w skali 1:18. W kilku przypadkach, zdjęcia pomniejszonego samochodu przekładały się na jego oficjalny wygląd w przyszłości – czy tak będzie też tym razem? Informacje z Państwa Środka potwierdzają również Szwedzi – m.in. dziennikarze szwedzkiego magazynu Teknikens Varlo.

Volvo S90 ma w przyszłym roku zastąpić wysłużony już nieco model S80, który na rynku pojawił się w 2006 roku. Projektując nowe Volvo S90, projektanci mocno wzorowali się na modelu Concept Coupe – da się to zauważyć zwłaszcza po froncie pojazdu. Dynamiczna sylwetka samochodu połączona z charakterystycznymi światłami wykonanymi w technologii LED z przodu auta sprawiają, że auto prawdopodobnie będzie mieć szeroką grupę docelową, gdyż wygląd może trafić do każdego. Samochód, tradycyjnie już dla wszystkich pojazdów z gamy modelowej Volvo, zostanie wyposażony w najnowsze systemy aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa.

Digiqole ad

Inne wpisy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *